follow Firme » Echipamente » Aparate masura » Aparate masura TIMIS
  home     Aparate masura   Aparate masura TIMIS
Back on top
 
Trimite pagina pe
       
SC MONDO PLAST SRL - Timisoara, TIMIS - Mondo plast comercializeaza o gama larga de produse pentru retele de televiziune prin cablu (catv), cabluri de fibra optica, cabluri de date, cabluri coaxiale, echipamente pentru retele lan si wireless, dulap-uri rack 19", statii radio pt camioane si taxi, echipamente pentru receptie satelit. pentru mai multe informatii contactati-ne si sigur va vom putea oferii ce aveti nevoie!
 
Telefon:
0256 *** ***Click aici!
  Transmite o cerere de oferta
Produse si servicii
cabluri timis
fibra optica
amplificatoare catv
stabilizatoare de tensiune
statii radio tir
multimetre digitale
camere supraveghere video
boxe audio
receptoare de satelit
switchuri
echipamente pentru retele
cabluri coaxiale
aparate de masura
dulap rackuri
statii radio
sisteme supraveghere
media convertoare
televizoare lcd
switchuri
routere wireless
modem adsl
cabluri fibra optica
upsuri
stabilizatoare tensiune
placi de retea
modem radio
navigatoare gps
cutii de jonctiune
emitatoare radio
cutie terminala
..pe 01 Feb 2008
oferta Firma SC MONDO PLAST SRL s-a alaturat comunitatii Afacerist.ro. In oferta gasiti cabluri timis, fibra optica, amplificatoare catv.
logo
Ultimele produse actualizate
..pe 01 Jan 2010
 Tableta PC Android 2 2 8 inch  - Tablet Pc
Tableta PC Android 2 2 8 inch - Tablet Pc
Ecran - 8", rezolutie - 800*600, O.S. - Android 2.2, procesor - ARM Cortex A8 800MHz + DSP (manufacturer 1GHz), RAM - 512 Mb,..tableta android
 Tableta electronica Android Tablet PC-Super PAD 10 2 inch H
Tableta electronica Android Tablet PC-Super PAD 10 2 inch H
Carcasa aluminiu, ecran - 10,2", rezolutie - 1024*600, O.S. - Android 2.1, procesor - InfoTM X220, ARM11, 1GHz, RAM - 256 Mb, FlashROM -..tableta electronica
 Modul SFP Gigabit 1000Base-BX WDM Bi-directional
Modul SFP Gigabit 1000Base-BX WDM Bi-directional
Modul SFP Gigabit 1000Base-BX WDM Bi-directional (Tx=1330 nm/ RX=1550 nm), 10 km........
 CardBus wireless 54Mb TP-Link - TL-WN512AG  - Wireless
CardBus wireless 54Mb TP-Link - TL-WN512AG - Wireless
54 MB wireless CardBus adapter chip Atheros, eXtended Range, 2.4 Ghz 802.11a/b/g.........
 Switch cu management 24-port 10 100 4-port gigabit  - Switc
Switch cu management 24-port 10 100 4-port gigabit - Switc
Switch cu management 24-port 10/100 4-port gigabit.........
 Placa de retea 100M PCI TP-Link - TF-3200
Placa de retea 100M PCI TP-Link - TF-3200
Placa de retea 10/100M, PCI Card IC PLUS IP100A chipset RJ45.........placa retea
 Camera de supraveghere 3GPP TP-Link - TL-SC3000
Camera de supraveghere 3GPP TP-Link - TL-SC3000
3GPP Surveillance Camera, 3GPP supported allows viewing of video via mobile devices, Both MJPEG and MPEG-4 codec are available, Controls up to 16 network..camera de supraveghere
 Camera supraveghere audio video wireless TP-Link - TL-SC313
Camera supraveghere audio video wireless TP-Link - TL-SC313
Wireless 2-Way Audio Surveillance Camera.........video camere
 Adaptor wireless PCI 108 Mb TP-Link  - Wireless
Adaptor wireless PCI 108 Mb TP-Link - Wireless
108 MB wireless PCI adapter - fixed antenna - chip Atheros, eXtended Range and SuperG.........
 Adaptor wireless Mini PCI 54Mbps TP-Link - TL-WN360G  - Wir
Adaptor wireless Mini PCI 54Mbps TP-Link - TL-WN360G - Wir
Adaptor wireless Mini PCI 54 Mbps.........