Cea mai oribila agenție..mi-au plasat o îngrijitoare hoatza cu CV fals
1/
5
Un comision extrem de mare 1700 roni de la niște bătrâni bolnavi și mama paralizata.Mi-au dat o femeie la îngrijirea cu acte și CV fals,ei nu verifica nimic,nu își asuma nimic,au un tupeu fantastic,tipa la clienți,sunt agresivi,orice acuzații le aduci iti întorc vorbele,nu te lasă să vorbești.Femeia recomandata de ei pe un salariu de 3200 nu muncea mai nimic,stătea 9-14 în loc de 9-17 și în final a "disparut" după ce a furat din casa foarte multe haine și vesela.
Miri
- 3 ani în urmă
2023-03-06